Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ

OČNÍHO OKOLÍ

 

img078.jpg

 

  Pro pokožku očního okolí je charakteristické, že je nejjemnější a nejcitlivější z celého obličeje. Protože je mnohem tenčí než na ostatních částech těla, obsahuje méně vláken, jež dodávají pleti pružnost - kolagenu a elastinu. V oblasti očního okolí se také snadno hromadí toxiny a nadbytečné tekutiny a dochází tak ke vzniku neestetických otoků očních víček a tvoří se i váčky. To vše je ještě zhoršováno situacemi, kterým jsme často vystaveni: únava, stres, nedostatek spánku. Všechny tyto faktory přispívají k tomu, že se oční okolí stává prvním místem obličeje, kde se objevují vrásky jako příznak stárnutí pleti.

 

Obrazek

 

  Pro úspěšný boj proti těmto jevům Vám naše studio nabízí specální ošetřující programy - Mikromasáž očního okolí  a další ošetření výrazových linií a vrásek.

  Vynikajících výsledků dosahujeme při aplikaci speciálních programů spojených s přístrojovým ošetřením - elektroliftingem.

 

 

MIKROMASÁŽ

OČNÍHO OKOLÍ

 

  Většinu informací o světě získáváme prostřednictvím zraku. Lidské oko může rozlišit až 10 milionů různých odstínů.

 

Obrazek

 

  Na oční okolí má vliv mnoho negativních jevů, které jsou způsobeny životním stylem. Je to především kouření, ostré sluneční světlo, práce s počítači, jízda autem, zářivky, suchý vzduch a v neposlední řadě nízká spotřeba minerálních vod. Z vnitřních vlivů pak působí špatná funkce ledvin a nemoci očí. Oči jsou zahlcovány toxiny z kouření, prachem, popílkem a chlorem.

  Nejzřetelnějším znakem zhoršení kvality kůže kolem očí je její ztenčení, kůže povoluje, začíná prosvítat cévní kresba, mizí podkožní tuk, vlivem povětrnosti a slunečních paprsků se mohou objevit pigmentová ložiska, kožní povrch se zvrásňuje.

  MIKROMASÁŽÍ se docílí:

  • zlepšení vrásek v okolí očí
  • snížení nitroočního tlaku
  • možnosti zlepšení zraku
  • zmenšení váčků pod očima
  • zprůchodnění dutin

  A co je nejdůležitější - kůže se promastí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí. Mikromasáž podporuje vyplavování toxinů a jejich odvodu do lymfatických cest, způsobuje zlepšení cévní kresby okolo očí, účinně předchází únavě očí. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá.

  Ošetření mikromasáží očního okolí je jedinečné a ucelené ošetření, přizpůsobené potřebám očního okolí. Je schopné vrátit pokožce všechny její přirozené obranné funkce, což jí umožňuje znovu získat veškerou krásu a svěžest.

obr040.jpg

 

 

  Vynikajících výsledků dosahujeme při kúře spojené s přístrojovým ošetřením – elektroliftingem. Doba celkového očního ošetření je cca 50 min.

  Frekvence ošetření:  Kúra sestávající z 10 ošetření aplikovaných 2x týdně 

   

 

ZPĚT