Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Radiofrekvence

obličejová a tělová

 

Nejbližší termín ošetření

INFO na tel. 739 616 997 

 

 

Zbavte se ochablé pleti, získejte dokonalejší tvar obličeje.

Zbavte se ochablé pokožky na různých částech těla, vytvarujte si svou postavu.

Bezpečná a jednoduchá metoda.

img052.jpg

 

 

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti.

Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.                          

 

Průběh ošetření

Po odlíčení a tonizaci pokožky provede operátorka radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Pro podporu výsledků se na závěr každého sezení aplikují kosmetické přípravky – liftingová kaviárová maska a kyselina hyaluronová.

 

Výsledky ošetření

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po 1 měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Radiofrekvence se může kombinovat s jinými druhy ošetření jako např. pulzním světlem (fotoomlazení), které zlepšuje texturu pleti a odstraňuje drobné skvrnky. Také je doporučována kombinace s neinvazivní mezoterpaií, která pokožku hydratuje, čímž prodlužuje výsledky radiofrekvenčního ošetření. Každé z těchto ošetření se podstupuje v jiném časovém horizontu s tím, že dobře naplánovaný sled ošetření napomáhá dosažení celkového excelentního omlazení obličeje.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

 

Obrazek

 

Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 15-20 dní.

Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků.

Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.

 

Kontraindikace

- těhotenství a laktace

- vážná srdeční onemocnění

- poruchy srážlivosti krve

- nemoci pojivové tkáně

- rakovina

- nedávné kolagenové výplně

- osoby s kovovými implantáty v těle

 

 

CENÍK OBLIČEJOVÉ RADIOFREKVENCE

  

obr221.jpg

 

Obrazek

 

TĚLOVÁ RADIOFREKVENCE je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

 

 

   obr150.jpg                          

 

 

Průběh ošetření

Před ošetřením změříme teplotu na povrchu ošetřované partie. Poté začneme pomocí hlavice a speciálního krému provádět ošetření specifickými tahy do té doby, než teplota ošetřované partie stoupne o 5-6 °C.

Ošetření je možné kombinovat s jinými technikami ošetření těla (kavitace, neinvazivní mezoterapie…).

Ošetření trvá přibližně 25-45 minut.

Tuto metodu je možné využít také před ošetřením kavitací (přibližně 10 minut radiofrekvence), přičemž díky tepelnému účinku radiofrekvence dojde následně k výraznějšímu úbytku obvodových centimetrů ošetřované partie.

 

 

Výsledky ošetření

Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování.

Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošetřované oblasti. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

 

Frekvence a počet ošetření

Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích, přičemž je doporučováno 4-6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být časový odstup přibližně 14 dnů.

 

Kontraindikace

- nemocní v terminální fázi

- těhotenství

- horečnaté stavy

- vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor

- rakovina

- nemoci pojivové tkáně

- kovové implantáty v místě ošetření 

 

CENÍK TĚLOVÉ RADIOFREKVENCE

 obr557.jpg


 Na výše uvedené ceny se také vztahují aktuální slevy a akce dle nabídky firmy Dermic s.r.o.  ( viz hl. menu  Akce - slevy).

 

Ceny zde uvedené jsou za každé jednotlivé ošetření při každé návštěvě.

 

        Toto ošetření na přístroji VPLTM provádí v našem studiu zaškolený pracovník firmy Dermic s.r.o. v předem stanoveném termínu (info zde na stránkách, nebo telefonicky). 

 

ZPĚT